Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: Email:
eu: Eposta:
