Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: API Login ID
fa: شناسه ورود API

en: Transaction Key
fa: کلید تراکنش

en: Email:
fa: پست الکترونیک:
