Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: Transaction Key
gl: Clave da Trasacción

en: Email:
gl: Correo electrónico:
