Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת
