Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa

en: Email:
hr: E-pošta:
