Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Address
id: Alamat
