Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang

en: Email:
is: Netfang:
