Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Name:
kn: ಹೆಸರು:

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:

en: Key ID
kn: ಕೀಲಿ ಐಡಿ
