Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Email:
ku: ئیمێل:
