Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Address
lv: Adrese

en: Email:
lv: E-pasts:
