Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
