Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Address
nn: Adresse
