Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Email:
oc: Corrièr electronic :
