Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Address
pl: Adres

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Address:
pl: Adres:
