Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă
