Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie
