Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా
