Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: Transaction Key
tr: İşlem Anahtarı

en: Email:
tr: E-posta:
