Multiselect to Drop In (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Activate on specific pages
hu: Aktiválás meghatározott oldalakon

en: Delete element
hu: Elem törlése

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Activate on specific themes
hu: Aktiválás meghatározott sminkekben

en: All themes except those listed
hu: Minden smink, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed themes
hu: Csak a listában szereplő sminkekben

en: Specify in which themes you wish the library to load.
hu: Melyik smink használatakor legyen betöltve a könyvtár.

en: Pages Visibility
hu: Oldalak láthatósága

en: Themes Visibility
hu: Sminkek láthatósága
