MultiBlock (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
