MultiBlock (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu
