MultiBlock (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Save
lv: Saglabāt
