MultiBlock (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Block type
nl: Blok type
