MultiBlock (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Şterge

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Modifică

en: Save
ro: Salvare
