MultiBlock (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: حرر

en: Save
ar: احفظ
