MultiBlock (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: انصراف

en: Action
fa: عمل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره
