MultiBlock (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Delete
hr: Izbriši

en: Cancel
hr: Odustani

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi
