MultiBlock (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva
