MultiBlock (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Ubah

en: Save
jv: Simpen
