MultiBlock (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Вилучити

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Block type
uk: Тип блоку.

en: Instances
uk: Зразки
