MultiBlock (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
