MultiBlock (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar
