MultiBlock (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Block type
el: Τύπος μπλοκ
