MultiBlock (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Block type
et: Ploki tüüp
