MultiBlock (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Block type
eu: Bloke mota
