MultiBlock (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો
