MultiBlock (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Block type
hi: ब्लॉक प्रकार
