MultiBlock (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista
