MultiBlock (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Block type
lt: Bloko tipas
