MultiBlock (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Block type
ps: غونډ بڼه
