MultiBlock (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Block type
ro: Tipul blocului
