MultiBlock (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај
