MultiBlock (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Block type
sv: Typ av block
