MultiBlock (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Block type
be: Тып блоку
