MultiBlock (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
