MultiBlock (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi
