MultiBlock (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani
