MultiBlock (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
