MultiBlock (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி
