MultiBlock (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor
